Sendviče

Pro milovníky sýru a zdravého pečiva nabízíme celozrnný sendvič s lahodným plísňovým sýrem a zlatavou goudou s pomazánkou z tvarohu a jogurtu s čerstvou paprikou. Ty, kteří holdují masu, uspokojíme výtečným sendvičem s uzenou kýtou na hořčičném dresinku a kyselou okurčičkou. Lehkou svačinkou je sendvič s krůtí šunkou a žervé doplněný čerstvou zelenou paprikou. Naši výbornou čtyřku uzavírá celozrnný sendvič s lososem, koprem a listovým salátem. Mňam!  

Panini

Panini se šunkou a sýrem je klasika, která nezklame, výtečně dochucená dresinkem z majonézy a dijonské hořčice. Vyzkoušejte něco nového v podobě panini à la caprese. Mozzarella, rajče a bazalka doplněné zeleným pestem evokují příjemné pozdní odpoledne ve slunné Itálii. Klasikou, která zasytí je paniny Gyros s kuřecím masem a sýrem.

Saláty

Je čas na lehký oběd nebo svačinku? Z naší nabídky salátů a kuskusu si jistě vyberete. Oblíbenou klasikou je řecký salát s fetou, rajčaty a olivami na lůžku z listového salátu. Chuť na ovoce uspokojí ovocný salát plný hroznového vína, 2 druhů melounu a sladkých jablek. Je libo něco lehčího? Zkuste kuskus s grilovanou zeleninou a lahodným parmazánem. 

Dorty - stálá nabídka

Cheesecake klasický, s černým rybízem nebo jahodový, čokoládový dort, čokoládový tiffin, hruškový koláč, lahodné tiramisu nebo linecké pečivo. Ať už zvolíte lahodný krémový jahodový cheesecake, hruškový koláč jako od babičky, úžasný čokoládový dort nebo jakýkoli jiný zákusek, vaše chuťové buňky vám budou nadšeně děkovat.

Muffiny

Legendární Costa muffiny jednoduše musíte ochutnat! Rozplývají se na jazyku a uvnitř kyprého těsta se skrývá překvapení v podobě lahodného krému. Jemný borůvkový, dekadentní čokoládový s malou tabulkou čokolády na povrchu, lahodný citronový ze sicilských citronů nebo muffin se slaným karamelem a karamelkou na povrchu.  

Sladké pečivo

Máte chuť na něco malého ke kávě? Křehký a nadýchaný máslový croissant, cappuccino croissant, čokoládový twist a jiné specialitky dle aktuální nabídky Vaši chuť stoprocentně uspokojí.